Pazartesi, Mart 12, 2012

OKUL BANYOLARININ EN EĞLENCELİSİ!.. ÇİKOLATALI SÜT..

Çoğunlukla pazar günü ile özdeşleşen bir ritüel okul banyoları.. Saati biraz sabaha alalım..Gün pazar kahvaltısıyla başlar, hala televizyon seyretmek için uygun saat diliminde olduğunu bilmenin rahatlığı..Hele bir de ödevler pazartesi sabahına yetişmiş ise pazar günü o kadar da kasvetli sayılmayabilir..Aslında ne olursa akşam yemeğinden sonra olur; hayat boyu asla mantıklı bulmayacağımız ve hep erken olan "yatma saati" yaklaştıkça banyo vakti de geliyor demektir.
Hadi itiraf edin; bu hiç bir zaman eğlenceli olmadı :) Ne plastik ördek ne de küvette biraz daha kalma dileklerinin kabul edilmesi, durumu kurtaramadı.
Çocuklar, zaten yorucu olacak bir haftaya başlayacaklar ve pazar gününü eğlenceden uzak işlerle doldurmak istemiyorlar. Bunu kendi deneyimlerimizden biliyoruz :)
Bu yüzden pazar günü için neler yapabileceğimizi düşündük. Yine yol göstericilerimiz kullanıcılarımız oldu..Sabularımız her yaş grubu için uygun ve sağlıklı, bir çok kullanıcımız bebekleri için bizden sabun sipariş ediyor ve bebekler yeni nesil banyo kültürü ile tanışıyor.Öyleyse çocuklar için de yapabileceğimiz çok şey var demektir.
Pazar günlerinin sıkıcı okul banyosunu neşeli hale getirmek için neşeli bir sabundan başka neye ihtiyacımız olabilir ki? Diolivos'un yeni küre sabunu "Çikolatalı Süt" ile tanışın:)
Kolayca köpüren, gerçek kakao ve kakao yağı ile hazırlanan üst yarım küre, nefis çikolata kokusu ve yatıştırıcı etkisi ile çocukları iyi bir pazar gecesi uykusuna hazırlıyor.
Alt yarım kürede ise süt içeren geleneksel kastilya sabunu çocuklara en sağlıklı temizliği sunuyor..
Bu küre sabun, sıkıcı sabun şekillerini geçmişte bırakırken, "yeni nesil çocuklar",  "yeni nesil banyo kültürü" nün en eğlenceli hali ile tanışıyor.
Ve büyük sürpriz! .. Çocuğunuz en sevdiği sabunu neden sadece banyoda kullansın? Çocuklar sevdikleri şeyleri yanlarında taşımak ister. Bırakın taşısınlar! :) Üzerinde kendi ismi yazan bir sabunu hangi çocuk okula götürmek istemez ki? İçiniz rahat olsun, çocuğunuzun temizlik alışkanlıklarını, o okuldayken bile biliyor olmanın güvenini yaşayabilirsiniz.
"Diolivos'un Çikolatalı Süt" ü  ile ona el yıkama alışkanlığını kazandırmak çok kolay olacak.Çocuğunuza sorumluluk bilinci aşılamaya çalıştığınızı biliyoruz ve buna da bir katkımız olsun istiyoruz.
Çikolatalı Süt'ün fiyatını bunu düşünerek belirledik. Kendi harçlığı ile alabileceği, üzerinde kendi ismi yazan bir sabunu olsun, böylece hem cildinin hem sabununun değerini bilsin diye..
Tüm aileye neşeli banyolar diliyoruz.. :)

DİOLİVOS ÇİKOLATALI SÜT  SADECE 5 LİRA..
KAPIDA ÖDEME KOLAYLIĞI İLE SİPARİŞ VERMEK İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ..YA DA NUMARAYI ÇEVİRİN VE TELEFONU UFAKLIĞA VERİN.. :)

0232 853 27 05 & 0554 708 48 290 yorum:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
1 9