Perşembe, Kasım 24, 2011

DİOLİVOS HEDİYE KUTUSU..

İşte en sevdiğim bölüme geldik; hediyeler!.. :) Özel bir tarih beklemeden, gördüğümüz zaman " bu onun çok hoşuna gider" diyerek aldığımız hediyeler en güzelleri.. Ve sıradışı bir hediye almanın keyfi!
Bu hediye kutusu fikri uzun zamandır aklımızda şekilleniyordu ve bugün fotoğraflandı..Bu hediye kutusu tıpkı içindekiler gibi el yapımı.El yapımı bir hediyenin etkisi yadsınamazdı ve bu kutuları hazırlamaktan kaçınmadık.Mor ve turuncu renkler herkese uygun olsun istedik.Üzerindeki dantel ayrıntı ise; hediye kutusunun kime gideceğinin bize fısıldanması ile şekillenecek.. Eğer yeni nesil banyo kültürü ile tanışacak olan bir erkek ise dantel yok :)


Sıra kutuyu doldurmaya geldi.. Ana fikir; sevdiklerimize yeni nesil banyo kültürü hediye etmek..Onun saçları, cildi ve ruhu için tüm yenilikleri bu kutuya sığdırmak istedik..
Diolivos'un klasikleşen ürünü, Keçi Sütü Sabunu güne iyi bir başlangıç demek.. Tüm cilt tipleri için ideal olan keçi sütü ve zeytinyağı nemlendirici ve besleyici etkisini gösterirken, sevdikleriniz günün her saatinde güvenle kullanabilecekleri bir klasikle tanışacaklar..
Diolivos Kastilya Sabunu, İspanya kalelerinden günümüze ulaşan bir başka klasik.. Zeytinyağı ve Diolivos'un profesyonel ölçüleri ile hazırlandı ve mükemmel temizliği her yaş grubu için garanti ediyor..
Diolivos Kakao Sabunu.. Bu rahatlatıcı sabun, kakaodan gelen E Vitamini ile cilt için yeniden yapılanma demek..Kakao deri döküntülerini önleyip giderirken, sevdikleriniz bu önlem için size minnettar kalacaklar..
Diolivos Mixture Serisi'nden ise Anti-ageing & Selülit kompleksini seçtik..Temizliğe bakım eklemeyi herkes sever ve yeni nesil banyolarda hücre yenileyici yeşil çay ile selülit giderici yulaf iyi bir ikili oluşturuyor..
Ve Diolivos Zen Serisi.. Bu seri uzun bakım banyoları için harika! Zen Serisinin Spa Sabunları, yüze uygulandığında kil maskesi haline gelerek cildi ferahlatıyor.Durulama sırasında devreye giren haşhaş taneleri, etkili bir peeling ile bakım ve temizliği tamamlıyor..
Tüm bu bakım seansları sırasında bizlere eşlik eden kokular, kendine zaman ayırmanın keyfini sağlıkla çıkarmanın iç huzurunu yaşatıyor..
DİOLİVOS HEDİYE KUTUSU İÇİN KARGO ÜCRETSİZDİR..
 HEDİYE ZAMANI GELDİYSE DİOLİVOS EKİBİ SİZİ DİNLİYOR..
0232 853 27 05 & 0554 708 48 29

4 yorum:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
1 9