Çarşamba, Ekim 05, 2011

İYİ Kİ GELDİN ORÇİ !! :)

Bulutlu gözyüzünün eşlik ettiği sabah saatlerinde bugün atölyede herşey sakindi. En sevdiğimiz öğün olan kahvaltı, ardından dün yapılan sabunların heyecanlı kontrolü ile günü yarılamak üzereyken Ormanköy'deki Butik Çiftlik'imizden gelen gizemli ! :) bir telefon günün seyrini değiştirecekti.. Telefondaki ses ( annem :) , "misafiriniz geldi mi? " diyordu.. Bir bakalım.. Bugün Butik Çiftlik'ten gelecek olan birini (babam :) bekliyorduk, ki kendisi misafir değildi.. Sesin içerdiği hoşnutluk duygusu, misafirin gelişinin bizi mutlu edeceği hissini veriyordu..Yok hayır bugün atölyede misafir beklemiyorduk.. Gizem artıyor.. :)
Hepimizin aklında beliren biri vardı fakat dile getirilmedi. Zira o, çook rahatına düşkün bir varlık olarak, uyku saatleri içinde Ormanköy-Torbalı arasındaki o küçük seyahate pek gönüllü olmazdı.. Bu küçük merak duygusuyla herkesin işlere daldığı bir anda, arabamızın sesine bakışlarını çeviren ilk kişi Mert oldu: " Orçi geldiii!!! :)" İşte bu bütün günün iyi geçeceğinin garantisiydi. Orçi demek; bütün olumlu hislerle içimizin dolması demek, motivasyon demek, bol bol kahkaha demek, yüksek sesle konuşmak demek.. :)
Orçi bizim uğur böceğimizdir.. Keçi Sütü Sabunu'muz ile tanışan yeni bir kullanıcımız daha oldu bugün:) Yeni vitrin fikirleri.. Yeni tabelamız.. Yeni mixture tasarımları.. Atölyede sakin başlayan gün, Orçi'nin evine döndüğü şu saatlerde akşamüstünün yoğun temposunu yaşıyor. Ve sizler bu yazıyı okurken, ben Keçi Sütü Sabunu ambalajları için yerime geçmiş olacağım.. :) Yarın yeni haberlerle Atölye Günlükleri'nde görüşene dek..

0 yorum:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
1 9