Çarşamba, Eylül 21, 2011

BUGÜNÜN SABUN SEPETLERİ BİR BEBEK İÇİNDİ.. :)

Bugün atölyedeki koşuşturma, yeni doğan bir bebeğe teyzesinin sipariş ettiği sabun sepeti içindi.. İstanbul'da yaşayan bir ailenin 3 kuşak kadını için hazırladığımız sabun sepetleri gönderime çıktı bile..Bu kişiye özel bir siparişti ve anne,kızkardeş,bebek ve annesi için "hangi cilde hangi sabun,neden?" konusu oldukça gündemdeydi.


Sonunda anne için;
 Keçi Sütü Sabunu,Lavanta Sabunu,Defne Sabunu,Mixture,Tarçın Sabunu, Haşhaş Sabunu,Sarı Kantaron Sabunu'ndan oluşan geleneksel ve sağlıklı bir set..


Kızkardeş için;
Keçi Sütü Sabunu,Haşhaş Sabunu,Mixture,Kakao Sabunu,Lavanta Sabunu,Biberiye Sabunu,Rezene Sabunu'ndan oluşan bakımlı genç kadın imajını yansıtan ve enerji veren bir set..

Bebek & anne için;
Keçi Sütü Sabunu,Kakao Sabunu,Tarçın Sabunu,Mixture,Lavanta Sabunu,Haşhaş Sabunu,Defne Sabunu'ndan oluşan eğlenceli, doğum çatlakları söz konusu olduğunda el altında olması gereken, sağlıklı ve güvenli bir set..


hazırlanmış oldu.


Ambalajda yine Diolivos'un doğal malzeme seçimi vardı ve kraft kağıt ile keten ip de şık bir hediye paketine dönüşebileceğini gösterdi.


Ve küçük etiketler..Minik sabunlarımız hangi sepetin kime ait olduğunu gösteren kartları taşıyor..Minik bebeğe ve ailesine Diolivos Sabunları'nı seçtikleri için teşekkür ediyoruz ve sabunlarını mutlu günlerde kullanmalarını diliyoruz.. :)
Siz de sevdikleriniz ve kendiniz için bir sabun sepeti hazırlamak isterseniz bize ulaşın ve sepetinizi birlikte dolduralım..

DİOLİVOS EL YAPIMI SABUN ATÖLYESİ

İLETİŞİM:
0232 853 27 05 & 0554 708 48 29

0 yorum:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
1 9