Pazar, Eylül 11, 2011

DİOLİVOS KEÇİ SÜTÜ SABUNU..

diolivos keçi sütü sabunu ,
İzmir Ormanköy bölgesinin %100 doğal kaliteli zeytinyağı ile yerel keçi sütleri kullanılarak hazırlanır. Zeytinyağı ve Keçi Sütü'nün doğal bakım etkisi ile birleşen "diolivos keçi sütü sabunu", arındırıcı etkisi ile her yaş ve cilt tipi için güvenle kullanılabilir. Keçi sütü, cilde yararlı doğal protein ve yağları içerir ve pH seviyesi insan cildine benzer. Bu nedenle bakteri ve kimyasal maddelere karşı cildi korur.Keçi sütü doğal nemlendiricidir ve hassas ciltler için yararlıdır.

"diolivos keçi sütü sabunu" alkol, petrol,yapay köpüklendirici ve renklendirici gibi katkı maddeleri içermez.Bu, ciltte tahriş ve alerjik reaksiyon riskini azaltır. "diolivos keçi sütü sabunu 'nun içerdiği süt proteinleri akneye neden olan bakterileri öldürür.Keçi sütü alfa-hidroksi asit içerir, bu asitler cildi ölü derilerden arındırır. Keçi sütünün doğal nemlendirici etkisi cildi rahatlatarak egzama ve alerjilerin neden olduğu kaşınmayı azaltır.

kullanım önerileri..
diolivos keçi sütü sabunu ,yapay köpüklendirici ve kimyasal koruyucular içermez.Bu nedenle ılık ve yumuşak suda daha iyi köpürür.Kullanım sonrası kuru ve tercihen ahşap sabunlukta muhafaza edilmeli,direkt güneş ışığından korunmalıdır.

ATÖLYE'YE ULAŞABİLİR VE SİPARİŞİNİZİ KAPIDA ÖDEME KOLAYLIĞI İLE VEREBİLİRSİNİZ..
0232 853 27 05 & 0554 708 48 29
butikciftlik@hotmail.com 
50 Lira & üzeri siparişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!

0 yorum:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
1 9