Salı, Temmuz 05, 2011

DİLİM OLARAK DİOLİVOS TARÇIN SABUNU..

İzmir Ormanköy bölgesinin %100 doğal kaliteli zeytinyağı, öğütülmüş tarçın ve tarçın yağı kullanılarak hazırlanır.

Tarçın kokusu sinirlilik azaltmaya yardımcı olur, kişinin uykulu hissetmeden tazelenmiş ve rahatlamış hissetmesini sağlar.
Zeytinyağı’nın doğal bakım etkisi ile tarçının aromaterapik etkisini birleştiren "diolivos tarçın sabunu", her yaş için güvenle kullanılabilir. Tarçın kokusu, uykulu hissetmeden tazelenmiş ve rahatlamış hissettirirken, tarçının antiseptik etkisi bakterileri ciltten uzak tutar.
Tarçın sabunu özellikle traş sabunu olarak bilinir.Cildi yumuşatıcı özelliği vardır ve erkekler tarafından kolay bir traş için tercih edilir.


Tarçın sabununun exfoliation  --“Exfoli-ation” kelimesinin, anlamı, cildini­zin üst tabakasındaki ölü hücreleri soyarak temizlemektir.--olması cildinizin daha parlak ve pürüzsüz olmasını sağlar. Cildinizi bu yöntemle temizleyebilmek için, ürünü nemli cildinize masaj yapa­rak uygulamanız ve daha sonra ılık suyla yıkamanız gerekmektedir.
kullanım önerileri..
diolivos tarçın sabunu , yapay köpüklendirici ve kimyasal koruyucular içermez.Bu nedenle ılık ve yumuşak suda daha iyi köpürür.Kullanım sonrası kuru ve tercihen ahşap sabunlukta muhafaza edilmeli,direkt güneş ışığından korunmalıdır.
Tarçına alerjisi olan kişiler tarafından kullanılmamalıdır.

100 gr. dilim fiyatı 6 TL.dir.
Siparişinizi kapıda ödeme kolaylığıyla verebilirsiniz.
50 Lira ve üzeri siparişlerinizde KARGO ÜCRETSİZDİR..
SİPARİŞ İÇİN ;
DİOLİVOS EL YAPIMI SABUN ATÖLYESİ
0232 853 27 05
&
0554 708 48 29

0 yorum:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
1 9